Adwokat Alicja Sandomierska

Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyłam studia magisterskie prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponadto jestem absolwentką podyplomowych studiów prawa gospodarczego i handlowego na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz prawa zamówień publicznych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zawsze indywidualnie podchodzę do prowadzonych spraw, starając się znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Szczególnym obszarem moich zainteresowań pozostaje tematyka odpowiedzialności za błędy medyczne oraz sprawy z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i prawa pracy.
Doświadczenie zawodowe i praktyczną wiedzę zaczęłam zdobywać w 2008 r., pracując w renomowanych kancelariach. Aktualnie stale pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Świadczymy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zapewniamy wysoki poziom usług i indywidualne podejście do klienta. W pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi zapewniających dostęp do najnowszego orzecznictwa, aktualnych komentarzy oraz literatury fachowej. Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, m.in.: doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami księgowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, psychologami, co pozwala nam na przygotowywanie kompleksowych i optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych udzielając pomocy w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy, a także karnych i karnych skarbowych. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed organami administracji oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Specjalizujemy się także w pozaprocesowej obsłudze klientów, wspierając klientów w negocjacjach i mediacjach.

Kancelaria specjalizuje się w stałej i kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Oferujemy usługi doradcze na wszystkich etapach procesu transakcyjnego. Świadczymy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych i obrotu nieruchomościami. Prowadzimy negocjacje, sporządzamy projekty umów, wydajemy opinie prawne. Udzielamy również doraźnej, wysokospecjalistycznej pomocy prawnej w zagadnieniach z zakresu prawa gospodarczego, budowlanego, zamówień publicznych, prawa medycznego oraz prawa IT.

Kancelaria świadczy też pomoc prawną dla stowarzyszeń i fundacji.

Oprócz usług prawnych, oferujemy również szkolenia dla przedsiębiorców, w szczególności z zakresu prawa zamówień publicznych, ochrony danych osobowych.